M SPORT ŠPINDLERŮV MLÝN

M SPORT ŠPINDLERŮV MLÝN

M SPORT Špindlerův Mlýn vznikl v roce 1991, kdy byl založen majitelkou obchodu Mirkou Dunkovou. Jejím snem bylo nabízet zákazníkům kvalitní značkové oblečení s cílem zajištění jejich maximální spokojenosti.

Tento kamenný obchod funguje už 27 let a získal si díky osobnímu přístupu a kvalitnímu zboží stabilní pozici na trhu sportovních potřeb ve Špindlerově Mlýně. Od prosince 2013 pro Vás rozšiřujeme nabídku zboží i na internet a spouštíme pro Vás nový e-shop, aby jste si mohli objednat zboží také z pohodlí Vašeho domova. Veškerý sortiment máme skladem, takže Vaše objednané zboží obdržíte během několika dnů.

V zimních měsících se specializujeme na prodej kvalitního vybavení značek Maloja, Otovox, Patagonia, Odlo, Leki, Ski trab, Kastle, Völkl, Lowa, Swix, POC, Oakley atd. V letních měsících se u nás můžete kompletně vybavit na turistiku, od sportovního funkčního oblečení, až po obuv, batohy, trekingové hole, termosky, atd. Oblečení je nejen slušivé, ale především funkční. Navštivte náš obchod a my Vás naučíme správně vrstvit funkční oblečení. Zároveň Vám ukážeme, jak se zorientovat ve funkčních materiálech, tak aby jste si správně vybrali oblečení přesně pro Váš účel.